Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/misc/sem/public_html/konferencja-2011/index.php on line 10
Konferencja "Gdzie jest nauczyciel?"
Gdzie jest nauczyciel?
Ameliówka, 4–6 listopada 2011

O konferencji

Konferencja jest już czwartą konferencją Stowarzyszenia na rzecz Edukacji Matematycznej adresowaną do osób zajmujących się szeroko rozumiana edukacją matematyczną. Chcielibyśmy kontynuować dobrą tradycje konferencji "Konkursy matematyczne w Polsce" , "Matematyka jak uczyć?" w Sulejowie oraz "Gdzie jest matematyka?" w Soczewce stwarzając okazję do spotkania wszystkich zainteresowanych pracą z uczniami uzdolnionymi matematycznie i rozbudzaniem zainteresowań matematycznych młodzieży.

W tym roku pytając "Gdzie jest nauczyciel?" chcielibyśmy zastanowić się nad rolą nauczyciela w szkolnej edukacji matematycznej. Tradycyjnie w trakcie konferencji znajdzie się pewna liczba referatów ogólnych oraz odczyty szkoleniowe przedstawiające ciekawe zagadnienia, zadania i metody do wykorzystania przez nauczycieli w rozbudzaniu zainteresowań matematycznych i pokazywaniu uczniom piękna matematyki. Będzie tez okazja do wymiany doświadczeń z takiej działalności. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału.

W trakcie dwudniowego spotkania nie da się poruszyć wszystkich interesujących zagadnień i dlatego zachęcamy uczestników do przygotowania własnych opracowań dotyczących tematyki konferencji do umieszczenia na tej stronie.

© 2011 Wydział MiNI PW; opracowanie: Łukasz Gleń