Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/misc/sem/public_html/konferencja-2012/index.php on line 10
Konferencja "Co jest najtrudniejsze?"
Co jest najtrudniejsze?
Ameliówka, 26–28 października 2012

Lista uczestników

Aby zarejestrowac sie na konferencje kliknij tutaj.

  1. Mariusz Adamczak (I LO Bydgoszcz)
  2. Joanna Adamska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli)
  3. Agnieszka Banaśkiewicz (IV LO, Łódź)
  4. Wiktor Bartol (UW)
  5. Jerzy Bednarczuk (UW)
  6. Małgorzata Bochenek (II LO Będzin)
  7. Beata Bogdańska (ZSO NR 7, Szczecin)
  8. Katarzyna Bolek (IM Uniwersytet Pedagogiczny Kraków)
  9. Katarzyna Branicka-Karczmarczyk (ZSP GiL im. A.Mickiewicza w Mrozach)
  10. Irena Brzozowska (MSCDN Wydział w Płocku)
  11. JOLANTA BUTRYNOWSKA (II LO KOSZALIN)
  12. Krzysztof Chełmiński (Politechnika Warszawska)
  13. Katarzyna Chmurska (ZS nr 1 im. K.E.N., Szczecinek)
  14. Danuta Ciesielska (IM UP, Kraków)
  15. Krzysztof Ciesielski (Uniwersytet Jagielloński, Instytut Matematyki)
  16. Monika Ciołkosz (ZSP nr1 w Stalowej Woli)
  17. Małgorzata Dąbrowska (VIII LO im.Władysław IV Warszawa)
  18. Maria Dębska (IV LO im. KEN w Bielsku-Białej, ul. Slowackiego 15-17)
  19. Stanisław Drąg (LO im. KEN w Stalowej Woli)
  20. Paweł Drygaś (Instytut Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego)
  21. Adam Dzedzej (III LO i Gim 24, Gdynia)
  22. Paweł Dziuba (II LO, Końskie)
  23. Mariola Frontczak (Gimnazjum 94)
  24. Andrzej Fryszkowski (MiNI PW)
  25. Janusz Fusek (ZSP nr1, Stalowa Wola)
  26. Ewa Gałeska (ZSB1, ODN Poznań)
  27. Eliza Garbacz (I LO Lubartów)
  28. Bogusław Gardaś (V LO Bielsko- Biała)
  29. Bogusław Gardaś (V LO Bielsko- Biała)
  30. Ewa Girejko (Politechnika Białostocka)
  31. Łukasz Gleń (Politechnika Warszawska)
  32. Waldemar Górski (I LO Olesno)
  33. Urszula Grzyśka (ZSOnr 1 Ruda Śląska)
  34. Małgorzata Gutka (Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej woli)
  35. Wojciech Guzicki (UW)
  36. Ewa Hanusz (ZSP nr1 Stalowa Wola)
  37. Małgorzata Iwanowska (WCIES doradca metodyczny)
  38. Elżbieta Jabłońska (Gimnazjum 42 Warszawa)
  39. Ewa Janiec (Gimnazjum nr 14)
  40. Urszula Jankiewicz (SP 127 Warszawa)
  41. Iwona Jankowska (Szkoła Podstawowa nr 4 w Sieradzu)
  42. Paweł Jankowski (IV LO Łódź)
  43. barbara jastrzebska (VI LO Sosnowiec)
  44. Małgorzata Jastrzębska (studentka UW)
  45. Joanna Jaszuńska (CSZ, Politechnika Warszawska)
  46. Elżbieta Jaworska (WCIES, doradca metodyczny)
  47. Jadwiga Jerzyńska (WODN Sieradz)
  48. Monika Jonczak (Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Ciechanowie)
  49. Renata Jurasińska (Instytut Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, III LO w Rzeszowie)
  50. Bożena Kamińska-Mrozek (IV LO Sosnowiec)
  51. Anna Kanafa (ZSE-E, Radomsko)
  52. Małgorzata Kantor - Szczęśniak (II LO Będzin)
  53. Urszula Kapała (Liceum i Gimnazjum im. St. Staszica, Pleszew)
  54. Aleksandra Kapciak (PG nr 2 w Pionkach)
  55. Zbigniew Karczmarczyk (Prywatne Liceum im.Królowej Jadwigi, Lublin)
  56. Grażyna Karczyńska (SP79, ODN Poznań)
  57. Małgorzata Kata (XXX LO W-wa)
  58. Lech Kaźmierczak (Społeczne Liceum im. M. Okońskiej, Warszawa)
  59. Michał Kieza (-)
  60. Katarzyna Kijak (I LO im. Mikołaja Kopernika, Katowice)
  61. Jacek Klisowski (II LO im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie)
  62. Adam Kolany (Pałac Młodzieży, Katowice)
  63. Dorota Kolany (Pałac Młodzieży, Katowice)
  64. Irena Koperstyńska (ZSP nr 1 Stalowa Wola)
  65. Krystyna Kordos (UW)
  66. Marek Kordos (UW)
  67. Anna Koronka (I LO, Ostrołęka)
  68. Izabela Kostka - Skwarczyńska (IV LO, Łódź)
  69. Maja Kostrzewa (XXX LO W-wa)
  70. Joanna Kowalczyk (Uniwersytet Rzeszowski, II LO Rzeszów)
  71. Katarzyna Kowalczyk (ZSP 2 Piotrków Trybunalski)
  72. Anna Kowalska (V LO , Częstochowa)
  73. Ewa Krańczuk (IV LO im. KEN w Bielsku-Białej)
  74. Bogusław Kraszewski (V LO w Krakowie)
  75. Marzenna Kuć (MSCDN Wydział w Plocku)
  76. Jolanta Kuryło (PSP11 Stalowa Wola)
  77. Edyta Leś (Instytut Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, III LO w Rzeszowie)
  78. Marzena Litke (IV LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie)
  79. Wojciech Martys (XIV LO Warszawa)
  80. Danuta Mazur (II LO Jaworzno)
  81. Maria Mędrzycka (Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 Warszawa)
  82. Artur Miśkiewicz (ZSO im. St. Żeromskiego w Iławie)
  83. Bolesław Mokrski (ZSO nr 3 Gliwice)
  84. Ewa Morawska (L.O.Małachowskiego Plock)
  85. Barbara Mormul (VII LO, Warszawa)
  86. Dorota Mozyrska (Politechnika Białostocka)
  87. Adam Najdecki (Uniwersytet Rzeszowski)
  88. Michał Niedźwiedź (ZSS nr 3 Kraków)
  89. LUCYNA NIESŁUCHOWSKA (II LO KOSZALIN)
  90. Ewa Nizińska (IX LO im. K. Hoffmanowej, Warszawa)
  91. Hanna Nowacka (VII LO Warszawa)
  92. Anna Olszańska (Społeczne Gimnazjum nr 20, Warszawa)
  93. Elżbieta Ostaficzuk (MSCDN Warszawa)
  94. Piotr Pawlikowski (ZSO Kluczbork)
  95. Agnieszka Perczak (RODN "WOM" w Częstochowie)
  96. Waldemar Pompe (Uniwersytet Warszawski)
  97. Anna Ponikwicka (Gimnazjum nr1 im Jana Pawła II w Sokółce ul Mickiewicza 2A)
  98. Katarzyna Posacka (LO Pionki)
  99. Anna Poskrobko (Politechnika Białostocka)
  100. Joanna Pracoń (ZSP nr3 Stalowa Wola)
  101. Agnieszka Prusińska (Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny, Siedlce)
  102. Maciej Radosław (I LO)
  103. Maciej Radosław (I LO)
  104. Barbara Roszkowska-lech (Wydział MINI Politechnika Warszawska)
  105. Waldemar Rożek (LO im. KEN Stalowa Wola)
  106. Michał Rybka (II LO Kraków)
  107. Anna Rytwińska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych)
  108. Robert Sędzielewski (Gimnazjum i Liceum Śródziemnomorskie w Lublinie)
  109. Dorota Siwik-Górecka (ZSO Zakopane)
  110. Józef Siwy (I LO, Mikołów)
  111. Zdzisław Skrzypek (I LO Pleszew)
  112. Agnieszka Sokół (ZSLiT nr 1, Warszawa)
  113. Iwona Staniewska (ZSO nr 1 w Szczecinie)
  114. Rajmund Stasiewicz (Politechnika Białostocka, Białystok)
  115. Małgorzata Syguła (I LO Ostrołęka)
  116. Maria Syta (RODN"WOM)
  117. Monika Szczerba (LXVII LO, Warszawa)
  118. Michał Szurek (stypentysta Z.U.S.)
  119. Piotr Szymaniak (=emeryt= [ + korepetytor ])
  120. Tomasz Szymczyk (V LO, Bielsko-Biała)
  121. Grażyna Śleszyńska (MSCDN Radom, ZSO nr 6 im. J. Kochanowskiego w Radomiu)
  122. Zygmunt Świderski (LO im.KEN w Stalowej Woli)
  123. Barbara Tarnowska (V LO Warszawa)
  124. Wojciech Tomalczyk (III LO i 24 Gimnazjum w Gdyni)
  125. Anna Waśniewska (Gimnazjum nr 6 Płocku)
  126. Beata Wąsowska-Narojczyk (doradca metodyczny WCIES)
  127. Elżbieta Węgiełek (SLO Stalowa Wola)
  128. Ewa Wieczorek (ZS nr 1 Liceum Ogólnokształcące w Szamotułach)
  129. Barbara Wierzchucka (Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli)
  130. Jolanta Wilmanowicz (LO Bielsko-Biała)
  131. Anetta Wodarczyk (ZSP Nr 2,Piotrków Trybunalski)
  132. Anna Wodzicka (IV LO Sosnowiec)
  133. Michał Wojciechowski (IMPAN)
  134. Joanna Wojdan (VIII LO im.Władysława IV, Warszawa)
  135. Anna Woś (Centrum Edukacji Zawodowej)
  136. Aneta Woźniak (ZSP Nr 3, Stalowa Wola)
  137. Mirosław Wranik (IV LO im. KEN w Bielsku-Białej)
  138. Barbara Zagórna (II LO Będzin)
  139. Robert Zdanowicz (IV LO w Łodzi)
  140. Agnieszka Zgorzelska (III LO, Płock)















© 2012 Wydział MiNI PW; opracowanie: Łukasz Gleń