Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/misc/sem/public_html/konferencja-2015/index.php on line 10
Konferencja "Uczeń zdolny – wyzwanie czy problem"
Uczeń zdolny – wyzwanie czy problem
Sielpia, 6–8 listopada 2015

O konferencji

Konferencje organizowane corocznie przez Stowarzyszenie na rzecz Edukacji Matematycznej są okazją do spotkania osób z różnych środowisk zaangażowanych w edukację matematyczną, popularyzację matematyki i pracę z uczniami uzdolnionymi matematycznie. Chcielibyśmy aby tegoroczna konferencja, "Uczeń zdolny – wyzwanie czy problem?" była okazją do zaprezentowania różnych doświadczeń związanych z pracą z uczniami uzdolnionymi matematycznie.

Tradycyjnie w czasie konferencji znajdzie się pewna liczba wykładów ogólnych oraz odczyty szkoleniowe przedstawiające ciekawe zagadnienia, zadania i metody do wykorzystania przez nauczycieli w rozbudzaniu zainteresowań matematycznych i pokazywaniu uczniom piękna matematyki. Naszymi prelegentami będą osoby mające duże doświadczenie w pracy z uzdolnioną matematycznie młodzieżą.

Zapraszamy też Państwa do dzielenia się własnymi doświadczeniami, jak radzą sobie Państwo z wyzwaniem lub problemem jakim jest uczeń zdolny.

Informacje o poprzednich konferencjach Stowarzyszenia można znależć na stronie www.sem.edu.pl .

© 2015 Wydział MiNI PW; opracowanie: Łukasz Gleń