Formalizmy tak czy nie?
Sielpia, 20–22 października 2017

Lista uczestników

Aby zarejestrowac sie na konferencje kliknij tutaj.

  1. Mariusz Adamczak (I LO Bydgoszcz)
  2. Joanna Adamska (ZSP nr1 w Stalowej Woli)
  3. Maria Bakuła (MSCDN Radom)
  4. Anna Balewska (ZSO w Iławie)
  5. Wiktor Bartol (emeryt, UW)
  6. Małgorzata Bochenek (I LO Katowice)
  7. Zyta Bogacz (ZSP Kalisz Pomorski)
  8. Anna Borgieł-Wodzicka (IV LO Sosnowiec)
  9. Anna Borkowska (II LO, Warszawa)
  10. Łukasz Bożyk (student, MIM UW)
  11. Irena Brzozowska (Zespół Szkół Nr 3, Płock)
  12. Krzysztof Chełmiński (MINI PW)
  13. Piotr Chrząstowski (MIMUW)
  14. Aneta Dadej (ZSTW Trzciana)
  15. Małgorzata Dąbrowska (VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władyslawa IV w Warszawie)
  16. Jarosław Dąbrowski (ZSO im. S. Żeromskiego w Iławie)
  17. Anna Dmitruk (Liceum Ogólnoksztłcące Nr I w Ostródzie)
  18. Grażyna Dobrowolska (Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie)
  19. Stanisław Drąg (LO im. KEN w Stalowej Woli)
  20. Adam Dzedzej (III LO, Gdynia/ doktorant UG)
  21. Ewelina Dzieża (VII LO im. J. Słowackiego w Warszawie)
  22. Andrzej Fryszkowski (MiNI PW)
  23. Marlena Fryśkowska (ZSO nr 6, Radom)
  24. Ewa Gałęska (ZSB1 Poznań)
  25. Elżbieta Gleń (SP 5 / Gimnazjum 1 Piastów)
  26. Łukasz Gleń (Golem Factory)
  27. Grzegorz Głowiński (II LO, Głogów)
  28. Iwona Gruszecka (CLV LO w Warszawie)
  29. Wojciech Guzicki (emeryt)
  30. Małgorzata Hercog (I LO w Częstochowie)
  31. Urszula Iwaszek (ZSP nr 1 w Stalowej Woli)
  32. Elżbieta Jabłońska (emerytka)
  33. Edyta Jagoda (Publiczne Liceum Sióstr Prezentek Rzeszów)
  34. Joanna Jaszuńska (MIMUW i IMPAN)
  35. Katarzyna Jedynak (II LO Krakow)
  36. Izabela Józefczyk (PW Płock)
  37. Renata Jurasińska (Uniwersytet Rzeszowski, Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie)
  38. Urszula Kalita (III LO, Lublin)
  39. Bożena Kamińska-Mrozek (IV LO Sosnowiec)
  40. Urszula Kapała (I LO, Pleszew)
  41. Aleksandra Kapciak (PSP nr 1 w Pionkach)
  42. Zbigniew Karczmarczyk (Prywatne Gimnazjum i Liceum im. Królowej Jadwigi, Lublin)
  43. Grażyna Karczyńska (ZSP nr 3, ODN Poznań)
  44. Grażyna Karczyńska (ZSP nr 3, ODN Poznań)
  45. Małgorzata Kawałek (Liceum Sióstr Prezentek, Rzeszów)
  46. Mariusz Kawecki (II LO Chełm)
  47. Michał Kieza (-)
  48. Maciej Kiwała (PLO im. I. J. Paderewskiego, Lublin)
  49. Jacek Klisowski (Lublin)
  50. Kinga Kolczyńska-Przybycień (Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Jacka Kuronia w Poznaniu)
  51. Elżbieta Kołodziej (ZSP nr 1, Stalowa Wola)
  52. Ewa Kołosowska (IX L.O. Warszawa)
  53. Barbara Konstanta-Mormul (VII LO im. J. Słowackiego w Warszawie)
  54. Irena Koperstyńska (ZSP nr 1 Stalowa Wola)
  55. Krystyna Kordos (UW)
  56. Marek Kordos (UW)
  57. Anna Koronka (I LO, Ostrołęka)
  58. Michał Kosacki (Prywatne LO im. I.J. Paderewskiego, Lublin)
  59. Beata Kossakowska-Szwałek (ZSO 1 Olsztyn ( II Liceum Ogólnokształcące))
  60. Olga Kośnik (MOS nr 2 "KĄT" Warszawa)
  61. Joanna Kowalczyk (II LO Rzeszów)
  62. Ewa Krańczuk (IV LO im.KEN, Bielsko-Biała)
  63. Zygmunt Krawczyk (ZSP Szprotawa, SLO Żary)
  64. Andrzej Lenarcik (Politechnika Świętokrzyska)
  65. Małgorzata Lesisz (CV LO, Warszawa)
  66. Anna Łączek (LO im.KEN w Stalowej Woli)
  67. Andrzej Łokaj (I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w Biłgoraju)
  68. Piotr Łowicki (I LO, Łomża)
  69. Izabela Marczuk (LO Iława)
  70. Wojciech Martys (XIV LO, Warszawa)
  71. Marek Matejuk (AUM, ALOPWr)
  72. Danuta Mazur (II Liceum Ogólnokształcące im.Cz. Miłosza w Jaworznie)
  73. Marcin Mazur (II Liceum Ogólnokształcące w Lublinie)
  74. Maria Mędrzycka (IX LO im. K. Hoffmanowej)
  75. Artur Miskiewicz (ZSO im. S. Żeromskiego w Iławie)
  76. Leszek Miszczak (PZS Nr2 Pszczyna)
  77. Bolesław Mokrski (II LO Gliwice)
  78. Katarzyna Motyl (Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie)
  79. KAROLINA Mroczyńska (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, 4 LO w Bydgoszczy)
  80. Michał Niedźwiedź (V LO, Kraków)
  81. Ewa Nizińska (IX LO im. K. Hoffmanowej)
  82. Hanna Nowacka (VII LO im. J. Słowackiego w Warszawie)
  83. Irena Ołtuszyk (emeryt/ LO Tomaszów Lubelski)
  84. Stanisław Ordon (Emeryt)
  85. Anna Orlef (Liceum Ogólnokształcące Ustrzyki Dolne)
  86. Jadwiga Orłowska-Puzio (II LO Rzeszow)
  87. Marek Pawłowski (XIV LO, Warszawa)
  88. Agnieszka Perczak (RODN "WOM" w Częstochowie)
  89. Bożena Piwowarczyk (ZSO Zakopane)
  90. Zdzisław Pogoda (PWSZ Nowy Sącz)
  91. Anna Ponikwicka (Gimnazjum Sokółka)
  92. Katarzyna Posacka (ZSO nr 6 Radom)
  93. Grażyna Puszkarska (ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim)
  94. Agnieszka Rak Rak (II LO, Lublin)
  95. Magdalena Reiter (ZSS nr 3, Kraków)
  96. Barbara Roszkowska- Lech (Wydział MiNI PW)
  97. Waldemar Rożek (LO im. KEN Stalowa Wola)
  98. Michał Rybka (II LO Kraków)
  99. Renata Samolej (II LO Rzeszów)
  100. Agnieszka Schwenk (ZSO Zakopane)
  101. Barbara Selwa (ZSTW Trzciana)
  102. Józef Siwy (8 LO Katowice)
  103. Damian Sołtysiak (Liceum i Gimnazjum im. Stanisława Staszica w Pleszewie)
  104. Rajmund Stasiewicz (PB)
  105. Danuta Stempień (ZSP Kalisz Pomorski)
  106. Jarosław Szczepaniak (Zespół Szkół Salezjańskich w Krakowie)
  107. Anna Szpila (Uniwersytet Rzeszowski)
  108. Agata Szubert (IV LO im. KEN w Bielsku-Białej)
  109. Tomasz Szwed (ZSOMS, Racibórz)
  110. Monika Szymaniak (II LO Świdnik)
  111. Tomasz Szymczyk (V LO w Bielsku-Białej)
  112. Grażyna Śleszyńska (MSCDN Radom)
  113. Zygmunt Świderski (LO im. KEN w Stalowej Woli)
  114. Barbara Tarnowska (V LO Warszawa)
  115. Piotr Tomczak (Zibi SA)
  116. Edyta Trybucka (Uniwersytet Rzeszowski, Zespół Szkół nr 1 w Stobiernej)
  117. Józef Tymicki (III LO, Lublin)
  118. Jadwiga Urban (LO, Ustrzyki Dolne)
  119. Elżbieta Węgiełek (SLO Stalowa Wola)
  120. Ewa Wierdak-Dymel (I LO, Kraków)
  121. Grzegorz Wierucki (II LO Lublin)
  122. Katarzyna Wilk-Lemparty (II LO Świdnik)
  123. Jolanta Wilmanowicz (VI LO Bielsko- Biała)
  124. Jolanta Wilmanowicz (VI LO Bielsko- Biała)
  125. Katarzyna Wiśniewska (LO Iława)
  126. Katarzyna Witek (ZSP Kalisz Pomorski)
  127. Renata Wnęk (II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie)
  128. Iwona Wojciechowska (I SLO Warszawa)
  129. Joanna Wojdan (VIII LO im.Władysława IV , Warszawa)
  130. Joanna Woźniak (II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie)
  131. Mirosław Wranik (IV LO Bielsko- B)















© 2017 Wydział MiNI PW; opracowanie: Łukasz Gleń