Kolory Matematyki
Sielpia, 26–28 pa藕dziernika 2018

Lista uczestnik贸w

Aby zarejestrowa膰 si臋 na konferencj臋 kliknij tutaj.

  1. Agnieszka Adamczyk (I LO Bia艂a Podlaska)
  2. Anna Balewska (ZSO w I艂awie)
  3. Bernard Baran (LO Lesko)
  4. Wiktor Bartol (emeryt)
  5. Barbara Blazewicz (II Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce w Zamo艣ciu)
  6. Joanna Bobkowska (IX LO im. K. Hoffmanowej, Warszawa)
  7. Beata Bogiel (XIII LO, Warszawa)
  8. Anna Bonk (I LO Knur贸w)
  9. Anna Borkowska (II LO Warszawa)
  10. Ewa Bracha (wsparcie merytoryczne i metodyczne nauczycieli 艢widnika i gminy Me艂giew)
  11. Maria Brodowska (SP50, Lublin)
  12. Dominik Burek (IMUJ, Krak贸w)
  13. Bart艂omiej Bzd臋ga (UAM, Pozna艅)
  14. Krzysztof Che艂mi艅ski (Politechnika Warszawska, Wydzia艂 Matematyki i Nauk Informacyjnych)
  15. Monika Cio艂kosz (SLO Stalowa Wola)
  16. Ma艂gorzata D膮browska (VIII LO im.W艂adys艂awa IV w Warszawie)
  17. Jaros艂aw D膮browski (ZSO I艂awa)
  18. Gra偶yna Dobrowolska (PZS Nr 2 Pszczyna)
  19. Stanis艂aw Dr膮g (LO im. KEN w Stalowej Woli)
  20. Adam Dzedzej (III LO Gdynia/doktorant UG)
  21. Krystyna Fa艂da (XXII LO w Warszawie)
  22. Marlena Fry艣kowska (ZSO nr 6, Radom)
  23. Andrzej Fryszkowski (MiNI PW)
  24. Krzysztof Gacek (V LO Bielsko-Bia艂a)
  25. ALICJA GAWRO艃SKA (SP, Ko藕min Wielkopolski)
  26. Jolanta Gawrylak (Szko艂a Podstawowa nr 50 Lublin)
  27. El偶bieta Gle艅 (SP5 Piast贸w)
  28. 艁ukasz Gle艅 (MiNI PW)
  29. Anna Grabek (CLV LO im.Bohaterek Powstania Warszawskiego, Warszawa)
  30. Iwona Gruszecka (CLV LO, Warszawa)
  31. Wojciech Guzicki (emeryt)
  32. Ma艂gorzata Hercog (I LO im. J. S艂owackiego Cz臋stochowa)
  33. El偶bieta Jab艂o艅ska (emerytka)
  34. Joanna Jaszu艅ska (Wydzia艂 MIM UW)
  35. Izabela J贸zefczyk (PW P艂ock)
  36. Jolanta Jeziorowska (OSM I st P艂ock)
  37. Roman Jeziorowski (emeryt)
  38. Renata Jurasi艅ska (Uniwersytet Rzeszowski, Dwuj臋zyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie)
  39. Anna Kajkowska (XIII LO, Warszawa)
  40. Urszula Kalita (III LO, Lublin)
  41. Urszula Kapa艂a (emerytka)
  42. Aleksandra Kapciak (PSP nr 1 Pionki)
  43. Zbigniew Karczmarczyk (Prywatne Liceum im. Kr贸lowej Jadwigi, Lublin)
  44. Gra偶yna Karczy艅ska (ZSPnr 3, ODN Pozna艅)
  45. Mariusz Kawecki (I LO Krasnystaw, II LO Che艂m)
  46. Joanna Kie艂basa (IX L.O., Warszawa)
  47. Anna Kisieli艅ska (ZSP nr 1 Siedlce)
  48. Maciej Kiwa艂a (PLO im. I. J. Paderewskiego w Lublinie)
  49. Jacek Klisowski (Lublin)
  50. Olga Ko艣nik (MOS nr 2 "K膭T" Warszawa)
  51. Iwona Ko艂odziejczuk (SP4 Zamo艣膰)
  52. Ewa Ko艂osowska (IX L.O. , Warszawa)
  53. Irena Kopersty艅ska (ZSP nr 1 Stalowa Wola)
  54. Anna Koronka (I LO, Ostro艂臋ka)
  55. Beata Kossakowska-Szwa艂ek (ZSO 1 Olsztyn ( II Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce))
  56. Beata Kotowska (II LO Ostro艂臋ka)
  57. Jolanta Kowalik (XIII LO Warszawa)
  58. Zygmunt Krawczyk (ZSP Szprotawa, SLO 呕ary)
  59. Alicja Kuczera (II LO Gliwice)
  60. Gra偶yna Kwiatkowska (XXII LO, Warszawa)
  61. Mariusz 艁azorczyk (II LO Lublin)
  62. Anna 艁膮czek (LO im. KEN w Stalowej Woli)
  63. Gra偶yna Henryka 艢leszy艅ska (MSCDN Radom)
  64. Andrzej 艁okaj (I Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce im. ONZ w Bi艂goraju)
  65. Piotr 艁owicki (I LO im. T. Ko艣ciuszki w 艁om偶y)
  66. Zygmunt 艢widerski (LO im. KEN w Stalowej Woli)
  67. Kamila 艁yczek (MIM UW)
  68. Miros艂awa Maczkowska (LO im. KEN w Stalowej Woli)
  69. Anna Maksimowska (I Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce im. Genera艂a J贸zefa Bema w Ostrolece)
  70. Dorota Maniakowska (V LO w Gliwicach)
  71. Lech Mankiewicz (Centrum Fizyki Teoretycznej PAN)
  72. Izabela Marczuk (ZSO Iawa)
  73. Wojciech Martys (XIV LO, Warszawa)
  74. Marek Matejuk (AUM, ALOPWr)
  75. Artur Mi艣kiewicz (ZSO im. S. 呕eromskiego)
  76. Leszek Miszczak (PZS Nr 2 Pszczyna)
  77. Urszula Modzelewska (XXII LO w Warszawie)
  78. Boles艂aw Mokrski (emeryt)
  79. Katarzyna Motyl (Publiczne Salezja艅skie LO)
  80. Micha艂 Nied藕wied藕 (V LO, Krak贸w)
  81. Ewa Nizi艅ska (IX LO im. K. Hoffmanowej, Warszawa)
  82. Katarzyna Nowacka (I LO Krasnystaw)
  83. Irena O艂tuszyk (emeryt,)
  84. Agnieszka Orda (Publiczne Salezja艅skie Liceum Oog贸lnokszta艂c膮ce, Krak贸w)
  85. Stanis艂aw Ordon (LO im. KEN w Stalowej Woli (emeryt))
  86. Anna Orlef (Zesp贸艂 Szk贸艂 Licealnych w Ustrzykach Dolnych)
  87. Bronis艂aw Pabich (XX LO Krak贸w CKUiZ Wieliczka i Ku藕nia Wiedzy Wieliczka)
  88. Wojciech Pamu艂a (LO im. KEN w Stalowej Woli)
  89. Marek Paw艂owski (XIV LO, Warszawa)
  90. Agnieszka Perczak (RODN "WOM" Cz臋stochowa)
  91. Agnieszka Piasecka (XXXVII LO im. J. D膮browskiego Warszawa)
  92. Ma艂gorzata Piotrowska (I LO Knur贸w)
  93. Bo偶ena Piwowarczyk (I LO Zakopane)
  94. Zdzis艂aw Pogoda (IM UJ)
  95. Anna Ponikwicka (Gimnazjum nr 1 im Jana Paw艂a II)
  96. Katarzyna Posacka (ZSO nr 6 w Radomiu.)
  97. Anna Poskrobko (Politechnika Bia艂ostocka)
  98. Agnieszka Prusi艅ska (UPH w Siedlcach)
  99. Gra偶yna Puszkarska (ZPO Nr 2 w Mi臋dzyrzecu Podlaskim)
  100. Agnieszka Rak (II LO Lublin)
  101. Dorota Rakowska (XVII LO Warszawa)
  102. Konrad Rawski (CLVII LO im. Marii Sk艂odowskiej-Curie, Warszawa)
  103. Magdalena Reiter (ZSS nr 3, Krak贸w)
  104. Waldemar Ro偶ek (LO im KEN w Stalowej Woli)
  105. Barbara Roszkowska (MiNI PW)
  106. Agnieszka Schwenk (Zesp贸艂 Szk贸艂 Og贸lnokszta艂c膮cych w Zakopanem)
  107. J贸zef Siwy (VIII LO Katowice)
  108. Miros艂awa S艂oma (CLV LO, Warszawa)
  109. Agnieszka Sok贸艂 (ZSLiT nr 1 w Warszawie)
  110. Rajmund Stasiewicz (Politechnika Bia艂ostocka, Bia艂ystok)
  111. Joanna Str贸偶yk (XVI LO Pozna艅)
  112. Malgorzata Sygula (I Liceum Og贸lnokszta艂c膮ce im. Genera艂a J贸zefa Bema w Ostrolece)
  113. monika szczerba (LXVII LO, Warszawa)
  114. Katarzyna Szubert (LO nr 50 SKiE, Warszawa)
  115. Marta Szuma艅ska (MIM UW i IX LO w Warszawie)
  116. Micha艂 Szurek (Szko艂a Og贸lna)
  117. Tomasz SZWED (ZSOMS w Raciborzu)
  118. Monika Szymaniak (II LO 艢widnik)
  119. Gra偶yna Szymczyk (SP Jasienica / emeryt)
  120. Tomasz Szymczyk (V LO Bielsko-Bia艂a)
  121. Barbara Tarnowska (V LO im Poniatowskiego Warszawa)
  122. Piotr Tomczak (Grupa Zibi SA)
  123. J贸zef Tymicki (III LO Lublin)
  124. Jadwiga Urban (LO Ustrzyki Dolne)
  125. Katarzyna Wasi艂owska (LXXXV LO Warszawa)
  126. El偶bieta W臋gie艂ek (SLO Stalowa Wola)
  127. Grzegorz Wierucki (II LO Lublin)
  128. Katarzyna Wilk-Lemparty (II LO 艢widnik)
  129. Jolanta Wilmanowicz (LO Bielsko- Biala)
  130. Katarzyna Wi艣niewska (ZSO I艂awa)
  131. Iwona Wojciechowska (I SLO Warszawa)
  132. Micha艂 Wojciechowski (IMPAN)
  133. Joanna Wojdan (VIII LO, Warszawa)
  134. Tomasz Wo藕nicki (Zesp贸艂 Szk贸艂 w Barcinie)
  135. Anna Wo艣 (Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli)















© 2018 Wydzia艂 MiNI PW; opracowanie: 艁ukasz Gle艅