Elementarne, ale niebanalne
Sielpia, 25–27 października 2019

Lista uczestników

Aby zarejestrować się na konferencję kliknij tutaj.

  1. Agnieszka Adamczyk (I LO im. J.I.Kraszewskiego w Białej Podlaskiej)
  2. Maria Bakuła (MSCDN radom)
  3. Maria Bakuła (MSCDN Radom)
  4. Anna Balewska (ZSO w Iławie)
  5. Wiktor Bartol (emeryt, UW)
  6. Marzena Binkiewicz (Liceum Chocimska, Warszawa)
  7. Joanna Bobkowska (IX LO, Warszawa)
  8. Beata Bogiel (XIII LO, Warszawa)
  9. Elżbieta Bolka (SP 261 Warszawa)
  10. Łukasz Bożyk (MIMUW)
  11. Marcin Boryc (Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Paderewski)
  12. Bartłomiej Bzdęga (własna działalność)
  13. Piotr Chrząstowski (MIM)
  14. Agnieszka Cisak (Zespół Szkolno - Przedszkolny, Legionowo)
  15. Jacek Człapiński (XXV LO Łódź)
  16. Henryk Dabrowski (Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi)
  17. Jarosław Dąbrowski (I LO im. Stefana Żeromskiego w Iławie)
  18. Maria Dębska (IV LO im. KEN w Bielsku-Białej, ul. Michałowicza 55)
  19. Anna Dmitruk (Liceum Ogólnokształcące Nr I im.J.Bażyńskiego w Ostródzie)
  20. Stanisław Dołęga (Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie)
  21. Stanisław Drąg (I LO im. KEN w Stalowej Woli)
  22. Adam Dzedzej (ULO Gdańsk)
  23. Marlena Fryśkowska (VI LO Radom)
  24. Alicja Gawrońska (SP nr 3 Koźmin Wielkopolski)
  25. Elżbieta Gleń (SP 5 Piastów)
  26. Łukasz Gleń (Golem Factory)
  27. Wojciech Guzicki (LO Władysława IV, SP Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II, Warszawa)
  28. Małgorzata Hercog (I LO, Częstochowa)
  29. Elżbieta Jabłońska (emerytka)
  30. Eliza Jackowska-Boryc (Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące Paderewski)
  31. barbara jastrzębska (VI LO, Sosnowiec)
  32. Małgorzata Jastrzębska (UPH w Siedlcach)
  33. Joanna Jaszuńska (Wydział MIM UW)
  34. Renata Jurasińska (Uniwersytet Rzeszowski, Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie w Rzeszowie, III LO w Rzeszowie)
  35. Anna Kajkowska (XIII LO Warszawa)
  36. Urszula Kalita (III LO, Lublin)
  37. Aleksandra Kapciak (PSP nr1, Pionki)
  38. Tomasz Kapuściński (Szkoła Matematyki Algebra, Szczecin)
  39. Zbigniew Karczmarczyk (Prywatne Liceum im. Królowej Jadwigi, Lublin)
  40. Grażyna Karczyńska (Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 3)
  41. Beata Kazanecka (SP 255, Warszawa)
  42. Joanna Kiełbasa (IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej)
  43. Anna Kisielińska (ZSP 1 Siedlce)
  44. Maciej Kiwała (Międzynarodowe LO Paderewski)
  45. Dorota Kolany (Pałac Młodzieży)
  46. Dominika Koźmińska (PSP w Mazowszanach)
  47. Olga Kośnik (MOS nr 2 "KĄT" w Warszawie)
  48. Ewa Kołosowska (IX L.O. Warszawa)
  49. Andrzej Komisarski (Uniwersytet Łódzki)
  50. Krzysztof Konarski (SP 65 Poznań)
  51. Barbara Konstanta-Mormul (VII LO, Warszawa)
  52. Krystyna Kordos (emerytka)
  53. Marek Kordos (emeryt)
  54. Anna Koronka (I LO, Ostrołęka)
  55. Michał Kosacki (II LO Poznań)
  56. Elżbieta Kotulska (Zespół Szkół nr 1 w Pińczowie)
  57. Jolanta Kowalik (23 LO w Warszawie)
  58. Renata Kozieł (SP 3 Żywiec)
  59. Ewa Krańczuk (IV LO im.KEN w Bielsku-Białej)
  60. Zygmunt Krawczyk (SLO Żary, SSP Szprotawa)
  61. Anna Kubiak (ZSO nr 2, Białystok)
  62. Danuta Kuźmiuk (PSP 34, Radom)
  63. Justyna Kurek (Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie)
  64. Tomasz Żak (Zespół Szkolno Przedszkolny, Wolbrom)
  65. Barbara Łakomiak (SP, Lutogniew)
  66. Anna Łączek (I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Stalowej Woli)
  67. Grażyna Śleszyńska (MSCDN Radom)
  68. Ilona Ślusarczuk (PSP33 RADOM)
  69. Piotr Łowicki (I LO im. T. Kościuszki w Łomży)
  70. Zygmunt Świderski (I LO im. KEN w Stalowej Woli)
  71. Kamila Łyczek (MIM UW)
  72. Maciej Maciejmaciejewski (II LO CHOJNICE)
  73. Mirosława Maczkowska (I Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Stalowej Woli)
  74. Beata Magdziarz (ZSP OKUNIEW)
  75. Magdalena Malinowska (SP 124, Warszawa)
  76. Wojciech Martys (XIV LO Warszawa)
  77. Marek Matejuk (AUM, ALOPWr)
  78. Marcin Mazur (II Liceum Ogólnokształcące, Lublin)
  79. Arkadiusz Męcel (MIMUW)
  80. Maria Mędrzycka (IX LO im.K.Hoffmanowej, Warszawa)
  81. Andrzej Mikołajczyk (Od smyka do matematyka)
  82. Małgorzata Mikołajczyk (IM UWr)
  83. Maciej Mikulski (LO im. KEN w Przasnyszu)
  84. Artur Miśkiewicz (ZSO im. S. Żeromskiego w Iławie)
  85. Bolesław Mokrski (emeryt)
  86. Michał Niedźwiedź (V LO, Kraków)
  87. Ewa Nizińska (IX LO im. K. Hoffmanowej w Warszawie)
  88. Anna Olszewska (Gdańskie Szkoły Autonomiczne)
  89. Irena Ołtuszyk (emeryt (I LO Tomaszów Lubelski))
  90. Stanisław Ordon (Stypendysta ZUS)
  91. Anna Orlef (Zespół Szkół Licealnych Ustrzyki Dolne)
  92. Jakub Pawlikowski (VIII LO, XIV LO Warszawa)
  93. Marek Pawłowski (XIV LO Warszawa)
  94. Agnieszka Perczak (RODN "WOM" Częstochowa)
  95. Agnieszka Piasecka (XXXVII LO im. J. Dąbrowskiego Warszawa)
  96. EWA PIECUCH (ZSP, Twardorzeczka)
  97. Bożena Piwowarczyk (LO Zakopane)
  98. Dorota Ponczek (Gdańskie Szkoły Autonomiczne)
  99. Anna Ponikwicka (SP1 w Sokółce)
  100. Katarzyna Posacka (CKZiU Pionki, VI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu)
  101. Anna Poskrobko (Politechnika Białostocka, Białystok)
  102. Monika Powęska (XXII LO)
  103. Agnieszka Prusińska (UPH w Siedlcach)
  104. Grażyna Puszkarska (ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim)
  105. Agnieszka Rak (II Liceum Ogólnokształcące w Lublinie)
  106. Magdalena Reiter (SSP nr 3, Kraków)
  107. Waldemar Rożek (I LO im. KEN Stalowa Wola)
  108. Barbara Roszkowska-Lech (MiNI Politechnika Warszawska)
  109. Ewa Sadowska (ZSO nr 2, Białystok)
  110. Agnieszka Schwenk (LO Zakopane)
  111. Agnieszka Sokół (ZSLiT nr 1, Warszawa)
  112. Rajmund Stasiewicz (Politechnika Białostocka, Białystok)
  113. Agnieszka Suwalska (PSP9 Radom)
  114. Tomasz Szabat (I LO im. KEN w Stalowej Woli)
  115. Jarosław Szczepaniak (Publiczne Salezjańskie LO w Krakowie)
  116. monika szczerba (LXVII LO, Warszawa)
  117. Agata Szubert (IVLO Bielsko -Biała)
  118. Michał Szurek (Bez pracy)
  119. Michał Szurek (Bez pracy)
  120. Tomasz Szymański (SP Nr 1 Sędziejowice)
  121. Tomasz Szymczyk (Emeryt)
  122. Barbara Tarnowska (VLO im Poniatowskiego Warszawa)
  123. Katarzyna Twardosz (SP nr 1, Myślenice)
  124. Józef Tymicki (III LO Lublin)
  125. Alina Walter (SP 1 Jarosław)
  126. Aleksander Wasiuk (Zespół Szkół Społecznych STO w Szczecinku)
  127. Dorota Wawszczak (SP nr Czestochowa)
  128. Marzena Węgiełek (PSP 34, Radom)
  129. Agnieszka Wera (II LO Chojnice)
  130. Grzegorz Wierucki (II LO Lublin)
  131. Elżbieta Wilińska (Państwowy Zespół Szkół Muzycznych)
  132. Katarzyna Wiśniewska (ZSO Iława)
  133. Anna Woś (Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli)
  134. Mirosław Wranik (IV LO im. KEN Bielsko-Biała)
  135. Bartłomiej Zawalski (Instytut Matematyczny Polskiej Akademii Nauk)
  136. Elżbieta Ziembka (XIII LO WARSZAWA)















© 2019 Wydział MiNI PW; opracowanie: Łukasz Gleń