Kalejdoskop matematyczny
Żerków, 22–24 października 2021

Lista uczestników

Aby zarejestrować się na konferencję kliknij tutaj.

  1. Anna Balewska (ZSO w Iławie)
  2. Eliza Baranowska (VIII LO w Poznaniu)
  3. Joanna Bobkowska (IX LO im. K. Hoffmanowej, Warszawa)
  4. Zyta Bogacz (ZS w Kaliszu Pomorskim)
  5. Łukasz Bożyk (MIM UW)
  6. Marcin Boryc (MLO Paderewski Lublin)
  7. Bartłomiej Bzdęga (UAM Poznań)
  8. Krzysztof Chełmiński (MINI Politechnika Warszawska)
  9. Agnieszka Cisak (ZS-P Legionowo)
  10. Mateusz Dębowski (IX LO, XXXIII LO, SP221, Warszawa)
  11. Jarosław Dąbrowski (ZSO w Iławie)
  12. Grażyna Dobrowolska (Powiatowy Zespół Szkół nr 2, Pszczyna)
  13. Adam Dzedzej (Uniwersytet Gdański)
  14. Monika Fleks-brandt (CLV LO Warszawa)
  15. Alicja Gawrońska (SP nr 3, Koźmin Wielkopolski)
  16. Anna Grabek (CLV LO Warszawa)
  17. Wioletta Graczyk (II LO Inowrocław)
  18. Iwona Gruszecka (CLV LO)
  19. Wojciech Guzicki (nigdzie)
  20. Elżbieta Jabłońska (emerytka)
  21. Ewa Janiec (WCIES)
  22. Renata Jurasińska (Uniwersytet Rzeszowski, III LO w Rzeszowie)
  23. Anna Kanafa (ZSE-E, Radomsko)
  24. Urszula Kapała (emerytka)
  25. Zbigniew Karczmarczyk (emeryt, praca w ogródku)
  26. Grażyna Karczyńska (ODN Poznań, ZSP3 Poznań)
  27. Maciej Kiwała (MLO Paderewski)
  28. Jacek Klisowski (emeryt)
  29. Alicja Kniat (LO nr 1 im. T. Kościuszki w Jarocinie)
  30. Kinga Kolczyńska-Przybycień (Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy- Technikum w Poznaniu)
  31. Teresa Kożuchowska (CLV LO w Warszawie)
  32. Agnieszka Kończak (SSP nr 3 STO Kraków)
  33. Barbara Konstanta-Mormul (VII LO, Warszawa)
  34. Anna Koronka (I LO im. gen. J. Bema, Ostrołęka)
  35. Danuta Kowalska (UJD Częstochowa)
  36. Jarosław Kowalski (UJD Częstochowa)
  37. Zygmunt Krawczyk (SLO Żary)
  38. Michał Krych (emeryt)
  39. Zygmunt Świderski (I LO im. KEN w Stalowej Woli)
  40. Magdalena Marchwiak-Jachimczak (Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Żerkowie, Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskic)
  41. Izabela Marczuk (Liceum Ogólnokształcące w Iławie)
  42. Wojciech Martys (XIV LO Warszawa)
  43. Marek Matejuk (AUM, MatPret)
  44. Janusz Mazur (Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro sp. z o.o.)
  45. Arkadiusz Męcel (MIM UW)
  46. Andrzej Mikołajczyk (salonik Od smyka do matematyka)
  47. Małgorzata Mikołajczyk (IM UWr)
  48. Maciej Mikulski (LO im. KEN, Przasnysz)
  49. Artur Miśkiewicz (ZSO im. S. Żeromskiego w Iławie)
  50. Leszek Miszczak (Powiatowy Zespół Szkół nr 2, Pszczyna)
  51. Małgorzata Misztal (WAT)
  52. Bolesław Mokrski (emeryt)
  53. Katarzyna Motyl (Publiczne Salezjańskie LO, Kraków)
  54. Michał Niedźwiedź (V LO, Kraków)
  55. Ewa Nizińska (IX LO im. K. Hoffmanowej w Warszawie)
  56. Stanisłąw Ordon (Stalowa Wola)
  57. Barbara Patoka (SP nr 1, Koźmin Wlkp.)
  58. Marek Pawłowski (XIV LO, Warszawa)
  59. Hanna Piotrewicz-Nowik (Wydawnictwo Nowik)
  60. Elżbieta Pławińska-Podkrólewicz (IV LO, ULO, Toruń)
  61. Tomasz Podkrólewicz (--, --)
  62. Jolanta Podziemska (ZSP nr1 Krotoszyn)
  63. Jolanta Podziemska (ZSP nr1 Krotoszyn)
  64. Zdzisław Pogoda (IM UJ)
  65. Anna Ponikwicka (SP1 w Sokółce)
  66. Katarzyna Posacka (CKZiU Pionki)
  67. Dominika Regiec (IX LO, Warszawa)
  68. Magdalena Reiter (SSP nr 3, Kraków)
  69. Justyna Rogalska (Szkoła Podstawowa w Rojewicach)
  70. Waldemar Rożek (I LO im KEN w Stalowej Woli)
  71. Mirosława Słoma (CLV LO, Warszawa)
  72. Mariola Starczewska (CLV LO, Warszawa; XLI LO, Warszawa)
  73. Rajmund Stasiewicz (Politechnika Białostocka)
  74. Danuta Stempień (ZS Kalisz Pomorski)
  75. Joanna Stróżyk (Społeczne Liceum Ogólnokształcące, Wiry)
  76. Tomasz Szabat (I LO im. KEN w Stalowej Woli)
  77. Jarosław Szczepaniak (Liceum Salezjańskie Kraków)
  78. Monika Szczerba (LXVII LO Warszawa)
  79. Katarzyna Szubert (CLV LO, Warszawa)
  80. Michał Szurek (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania)
  81. Magdalena Urbańska - Szychta (SP, Żerków)
  82. Katarzyna Wiśniewska (ZSO im. S.Żeromskiego w Iławie)
  83. Zofia Wiśniewska (XIV LO, Warszawa)
  84. Katarzyna Witek (Zespół Szkół w Kaliszu Pomorskim)
  85. Michał Wojciechowski (IMPAN)
  86. Elżbieta Wojtkowiak (SP Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907 w Koźminie Wlkp.)
  87. Marta Woźniak (ZS w Kaliszu Pomorskim)
  88. ANNA WYBIERAŁA (SP Nr 1, Koźmin Wielkopolski)















© 2021 Wydział MiNI PW; opracowanie: Łukasz Gleń