Elementarne, ale niebanalne
Sielpia, 25–27 października 2019

O konferencji

Konferencja "Elementarne, ale niebanalne" to dwunaste spotkanie osób zaangażowanych w edukację matematyczną, popularyzację matematyki oraz pracę z uczniami uzdolnionymi matematycznie. W tym roku, w związku ze zmianami w szkołach i Olimpiadzie Matematycznej Juniorów formuła konferencji ulegnie rozszerzeniu. W sobotę zajęcia warsztatowe zorganizowane będą w dwóch sekcjach - przewidujemy specjalna sekcję dedykowaną nauczycielom szkół podstawowych. Podczas niej wygłoszonych zostanie wiele wykładów poświęconych sposobom rozwiązywania zadań olimpijskich na poziomie szkoły podstawowej. W bezpośrednim kontakcie z nauczycielami matematyki chcielibyśmy także porozmawiać o przyszłości Olimpiady Matematycznej Juniorów.

I jak co roku zapraszamy do czynnego udziału w konferencji i dzielenia się z nami i innymi uczestnikami własnymi pomysłami i doświadczeniami.


Informacje o poprzednich konferencjach Stowarzyszenia można znaleźć na stronie www.sem.edu.pl .


Aby zarejestrować się na konferencję kliknij tutaj. Rejestracja otwarta jest do 10 października. Liczba miejsc jest ograniczona, pierwszeństwo mają członkowie SEM.

© 2019 Wydział MiNI PW; opracowanie: Łukasz Gleń