Lista uczestników
Aby zarejestrować się na konferencję kliknij tutaj.
- Agnieszka Adamska (II LO Jaworzno)
- Antoni Augustynowicz (UG)
- Anna Balewska (ZSO , Iława)
- Mariusz Bieniek (Instytut Matematyki, UMCS Lublin)
- Mariusz Bieniek (Instytut Matematyki, UMCS Lublin)
- Milena Bieniek (UMCS)
- Marzena Binkiewicz (LO Chocimska)
- Łukasz Bożyk (MIMUW)
- Marcin Boryc (MLO Paderewski Lublin)
- Bartłomiej Bzdęga (UAM Poznań + VIII LO Poznań + własna działalność)
- Agnieszka Chrząstowska (Liceum Przymierza Rodzin Warszawa)
- Piotr Chrząstowski (MIMUW)
- Agnieszka Cisak (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Legionowie)
- Henryk Dabrowski (Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi)
- Mateusz Dębowski (SP221, IX LO, XXXIII LO)
- Andrzej Dąbrowski (ZUS)
- Jarosław Dąbrowski (LO im. S. Żeromskiego w Iławie)
- Adam Dzedzej (Gemini Polska)
- Karina Dzedzej (dom, Gdańsk)
- Iwona Filipczak (Zespół Szkół Urszulańskich)
- Renata Furdal-Luty (SP 75 Warszawa)
- Alicja Gawrońska (SP nr 3, Koźmin Wielkopolski)
- Iwona Gruszecka (CLV LO)
- Wojciech Guzicki (nigdzie)
- Małgorzata Hercog (I LO im. J. Słowackiego Częstochowa)
- Elżbieta Jabłońska (emerytka)
- Bożena Jankowska (Zespół Szkół Urszulańskich)
- Karolina Jaworska (SP 34 Rybnik)
- Renata Jurasińska (Uniwersytet Rzeszowski, III LO w Rzeszowie)
- Urszula Kalita (III LO, Lublin)
- Anna Kanafa (ZSE-E, Radomsko)
- Aleksandra Kapciak (emerytka)
- Zbigniew Karczmarczyk (emeryt, praca w ogródku)
- Grażyna Karczyńska (ODN Poznań, ZSP3 Poznań)
- Mariusz Kawecki (LO Chocimska, Warszawa)
- Joanna Kiełbasa (IX LO Warszawa)
- Jacek Klisowski (Lublin)
- Marcin Kokowski (Liceum Chocimska, Warszawa)
- Adam Kolany (Lipsk)
- Dorota Kolany (Pałac Młodzieży, Katowice)
- Kinga Kolczyńska-Przybycień (Technikum Zespołu Szkół im. J. i W. Zamoyskich, Poznań)
- Ewa Kołosowska (IX LO Warszawa)
- Andrzej Komisarski (WMiI UŁ)
- Anna Koronka (I LO, Ostrołęka)
- Jarosław Kowalski (UJD Częstochowa)
- Jarosław Kowalski (UJD Częstochowa)
- Ewa Krańczuk (IV LO im. KEN, Bielsko-Biała)
- Zygmunt Krawczyk (SLO Żary)
- Renata Kruszak (Publiczne Salezjańskie LO w Krakowie)
- Izabela Kurach (ZSP nr 11 w Rybniku)
- Grażyna Śleszyńska (MSCDN RADOM)
- Anna Śmigowska (Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Elblągu)
- Piotr Łowicki (I LO, Łomża)
- Grzegorz Świątek (Politechnika Warszawska)
- Zygmunt Świderski (I LO im. KEN Stalowa Wola)
- Marek Malesa (SP nr 5 STO w Krakowie)
- Halina Małek (SEM)
- Florczak Małgorzata (SP 46)
- Sabina Marciniak (Piątkowska Szkoła Społeczna w Poznaniu)
- Wojciech Martys (XIV LO Warszawa)
- Marek Matejuk (AUM, Matematyczne Preteksty)
- Jan Matysiak (Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro)
- Arkadiusz Męcel (MIM UW)
- Maria Medrzycka (IX LO im. Hoffmanowej, Warszawa)
- Andrzej Mikołajczyk (księgarnia "Od smyka do matematyka")
- Małgorzata Mikołajczyk (IM UWr)
- Maciej Mikulski (LO im. KEN, Przasnysz)
- Artur Miśkiewicz (LO im. S. Żeromskiego w Iławie)
- Konrad Miśkiewicz (LO Iława)
- Paulina Miśkiewicz (SP 141 Warszawa)
- Małgorzata Misztal (OKM)
- Bolesław Mokrski (emeryt)
- Katarzyna Motyl (Publiczne Salezjańskie LO w Krakowie)
- Jadwiga Pakaluk (SP Spiczyn)
- Marzena Paleczny (Wydawnictwo Szkolne OMEGA)
- Klaudia Panek (Piątkowska Szkoła Społeczna w Poznaniu)
- Arleta Pastewska (PLO Elbląg)
- Urszula Pastwa (SP Montessori z Oddziałami Dwujęzycznymi w Boguchwale)
- Marek Pawłowski (XIV LO, Warszawa)
- Agnieszka Perczak (RODN "WOM" Częstochowa)
- Bożena Piwowarczyk (LO Zakopane)
- Zdzisław Pogoda (Instytut Matematyki UJ)
- Dorota Ponczek (Gdańskie Liceum Autonomiczne)
- Anna Ponikwicka (SP1 Sokółka)
- Katarzyna Posacka (CKZiU, Pionki)
- Agnieszka Prusińska (UPH w siedlcach)
- Waldemar Rożek (I LO im KEN w Stalowej Woli)
- Barbara Roszkowska-Lech (MiNI Pw)
- Robert Sawecki (Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie)
- Agnieszka Schwenk (Liceum Ogólnokształcące im. Oswalda Balzera w Zakopanem)
- Józef Siwy (emeryt)
- Ewelina Słowińska (Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Mysiadle)
- Witold Stachnik (Wydawnictwo Szkolne OMEGA)
- Rajmund Stasiewicz (Politechnika Białostocka, Białystok)
- Magdalena Stęsik (Piątkowska Szkoła Społeczna w Poznaniu)
- Tomasz Szabat (I LO im. KEN w Stalowej Woli)
- Jarosław Szczepaniak (Publiczne Salezjańskie LO w Krakowie)
- Grzegorz Szeliga (Oficyna Edukacyjna * Krzysztof Pazdro)
- Katarzyna Szubert (CLV LO, Warszawa)
- Michał Szurek (Za Stary)
- Tomasz Szymczyk (emeryt)
- Justyna Trafalska (SP 46 Łódź)
- Józef Tymicki (III L.O. Lublin)
- Marzena Węgiełek (PSP 34 Radom)
- Karolina Wej (Gdańskie Szkoły Autonomiczne)
- Marta Więcławska (własna działalność, Warszawa)
- Violetta Wilczyńska (Piątkowska Szkoła Społeczna w Poznaniu)
- Katarzyna Wiśniewska (ZSO im. S. Żeromskiego w Iławie)
- Michał Wojciechowski (IMPAN)
- Mirosław Wranik (IV LO im. KEN Bielsko-Biała)
- Marcin Zgutka (SP273 Warszawa)